Artikelen over: Rapporten en beroepen

Waarom kunnen mensen mijn berichten niet zien?

Als andere spelers je chatberichten niet kunnen zien, zijn daar drie redenen voor:1. Communicatie verbod door Team CubeCraftAls je bij het verzenden van een bericht in de chat een melding ontvangt dat je bericht niet kon worden verzonden omdat je een actieve straf hebt, betekent dit dat je chatrechten zijn ingetrokken door een lid van Team CubeCraft.
De appeal code kan verschillen

Je kan altijd in beroep gaan tegen je chatverbod en eventuele andere straffen op: https://appeals.cubecraft.net

2. Communicatie verbod door Mojang StudiosAls je geen officieel chatverbod hebt ontvangen van een lid van ons team en nog steeds problemen lijkt te ondervinden met vrienden of spelers die je berichten niet kunnen zien, kan het zijn dat je tijdelijk bent gedempt door het automatische filter van Mojang of in zeldzame gevallen door een personeelslid van Mojang Studios. Team CubeCraft kan niet helpen met dit soort straffen, omdat het niet door iemand van ons team is ingetrokken.

Houd er rekening mee dat het spammen van dingen in de chat (zoals het alfabet) er niet toe zal leiden dat je schaduw-chatverbod wordt verwijderd - dit is in strijd met de CubeCraft-regels, zal je Xbox-reputatie verslechteren en kan er zelfs toe leiden dat de schaduw-chatverbod wordt verlengd of zelfs gemaakt permanent. Communicatieonderbrekingen volgen je via Realms en Featured Servers. De beste manier om dit soort straffen te verwijderen, is door je chatgedrag tijdens de interactie met spelers te verbeteren.

3. Onjuiste privacy-/chatinstellingen voor Xbox LiveCommunicatieopschortingen door Mojang staan los van de Xbox-privacy-/chatinstellingen, waardoor je ook geen chat kan zien of berichten kan verzenden.
Als je denkt dat je je privacy-/chatinstellingen voor Xbox Live verkeerd hebt ingesteld, kun je ze hier wijzigen: https://account.xbox.com/settings

Bijgewerkt op: 08/05/2023

Was dit artikel nuttig?

Deel uw feedback

Annuleer

Dankuwel!